De ziekenkas was al dicht. Dju.

  

zapnimf1kleindonkerroze-op-paars   God tot Moeder natuur eerder deze week :
 
“Dat jonk kan niet koken, geen pak koffie openen zonder te morsen, d’r verhalen voor haar blogstukken geraken op, de ziekenkas is nooit open als ze ernaartoe fietst, haar foto’s mislukken als ze die op het internet wil zetten en haar kuisvrouw laat net weten dat ze twee weken congé pakt. Komaan Moeder N, gun dat kind ook eens iets. Iets waar ze zelf niks voor hoeft te doen en waar geen vijftig nabehandelingen meer aan te pas komen. Iets simpels.”
 
Zapnimf stond op en smaakte de gift van de tuin.
Slechts een klein percentage was reeds rot.
Zap is geen rappe, ook niet als ze iets krijgt.
Toch mercikes, moeder N.

 aardbeitjes_004                      aardbeitjes_006

15 Reacties naar “De ziekenkas was al dicht. Dju.”

  1. Blah Zegt:

    verdekke die zien er smakelijk uit! Een goei fraise is een blogstuk op zijn eigen. ;-)

  2. Nina Zegt:

    En als ge niet genoeg hebt, er is nog he! Ne kilo of 10 kersen die de hele frigo innemen om precies te zijn, hmpf.

  3. Patsy Zegt:

    :-) zeg maar gerust “de ziekenkas is zelden of nooit open” punt.
    En eventueel aan te vullen met: “en als ze open is zitten er minstens 10 wachtenden voor u”

  4. Margo Zegt:

    Als ge ze nie opkrijgt…

  5. Menck Zegt:

    Al van gehoord: een aardbeienallergie? Als ik +2 aardbeien eet, sta ik binnen de kortste keren vol rode plekken. Maar van de twee die ik er mag eten, geniet ik dan ook volop, want lusten doe ik ze absoluut.

  6. breeg Zegt:

    Heb net hetzelfde probleem met de ziekenkas, alleen wandel ik daar naartoe. Aardbeien gaan er ook bij mij altijd in. Mijn petekindje en zijn broertje (5 en 4 jaar) eten het alsof het snoepjes zijn. Het spaart me alvast wat Piet Piraatkoeken uit ;-)

  7. Aquarius Zegt:

    Smakelijk zapnimf dat is mijn favoriete fruit,je hebt dan toch nog “iets” verdiend niet?

  8. de zeggenschap Zegt:

    Natuur komt altijd na het uur. Haast en spoed zijn dus zelden goed. Tenzij de aardbeien rijp zijn, natuurlijk. Anders heb je een natuur-lijk!

  9. zeezicht Zegt:

    Yammie! Ik heb vandaag ook van die rode dingen gegeten, zoals ik ze het liefste heb, natuur met zachte yoghurt erover.
    Laat het je smaken!

  10. clara Zegt:

    De fles wijn was anders precies al ver gevorderd.
    Of is het een moderne vaas?

  11. Rudi Van Damme Zegt:

    Een fantastisch logje, Zapnimf!

    Ik wens je een aangename zwoele dag toe!

    Groetjes

    Rudi

  12. veerle Zegt:

    Is ‘t een fles chamapagne die erbij staat?
    Niets zo heerlijk als aardbeien met champagne.
    Tweemaal, dank je, moeder N. dan.

  13. zapnimf Zegt:

    Wijn? Wijn? Dat was euh… de koffiekan!

  14. madameblogt Zegt:

    Slurp… Zou je me een een rol keukenpapier willen opsturen, aub? Voor onafgebroken vloed zever die uit mijn mond komt bij het zien van die lekkere aardbeien… Slurp.

  15. annava Zegt:

    Ik haat het als mensen lekkere dingen op hun blog smijten, dan krijg ik honger! Honger!


Reageer